Node Notes (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Delete
eu: Ezabatu

en: content
eu: edukia

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Notes
eu: Oharrak

en: Other
eu: Bestea

en: Add a note
eu: Oharra gehitu
