Node Notes (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: content
gl: contido

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Notes
gl: Notas

en: Other
gl: Outro

en: Add a note
gl: Engadir unha nota
