Node Notes (7.x-1.2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: content
gu: સામગ્રી

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: This action cannot be undone.
gu: આ ક્રિયા પૂર્વવત્ કરી શકાતી નથી.

en: Other
gu: અન્ય
