Node Notes (7.x-1.2) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: content
he: תוכן

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Notes
he: הערות

en: Other
he: אחר
