Node Notes (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: content
id: konten

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Other
id: Lainnya
