Node Notes (7.x-1.2) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: content
ku: ناوەڕۆک

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Other
ku: هیتر
