Node Notes (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: content
lt: turinys

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Notes
lt: Pastabos

en: Other
lt: Kiti
