Node Notes (7.x-1.2) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: content
sq: përmbajtja

en: Cancel
sq: Anulo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: Other
sq: Tjetër
