Node Notes (7.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: content
th: เนื้อหา

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Other
th: อื่นๆ
