Node Notes (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: content
fi: sisältö

en: Cancel
fi: Peruuta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: Notes
fi: Lisätietoa

en: Other
fi: Muu
