Node Notes (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: content
oc: contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Notes
oc: Nòtas

en: Other
oc: Autre
