Node Notify (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (10 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: user
af: gebruiker

en: Subject
af: Onderwerp

en: Subscribe
af: Skryf in

en: Unsubscribe
af: Beëindig intekenaarskap

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Date
af: Datum

en: User
af: Gebruiker
