Node Notify (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (8 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Body
am: አካል

en: user
am: ተጠቃሚ

en: Subject
am: ዓርእስት

en: Subscribe
am: ለደምበኝነት ይመዝገብ

en: Date
am: ቀን

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Email
am: ኢሜይል
