Node Notify (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: user
az: İstifadəçi

en: Subject
az: Mövzu

en: Enable
az: Qoşulub

en: Disable
az: Söndürülüb

en: Date
az: Tarix

en: User
az: İstifadəçi

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
