Node Notify (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: user
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
