Node Notify (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: user
cs: uživatel

en: Subject
cs: Předmět

en: Subscribe
cs: Přihlásit

en: Unsubscribe
cs: Odhlásit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Date
cs: Datum

en: Subscriptions
cs: Přihlášení

en: User
cs: Uživatel

en: Email
cs: E-mail

en: Expiration date
cs: Datum expirace

en: Subscription
cs: Přihláška

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití
