Node Notify (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (18 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: user
da: bruger

en: Subject
da: Emne

en: Subscribe
da: Abonnér

en: Unsubscribe
da: Opsig abonnement

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Date
da: Dato

en: Subscriptions
da: Abonnementer

en: User
da: Bruger

en: Email
da: E-mail

en: Expiration date
da: Udløbsdato

en: Subscription
da: Abonnement

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Unsubscribe URL
da: URL til afmelding

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
da: Beklager, der opstod et problem under afmelding af notifikationer.
