Node Notify (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (18 entries)

en: Title
de: Titel

en: Body
de: Textkörper

en: user
de: Benutzer

en: Subject
de: Betreff

en: Subscribe
de: Abonnieren

en: Unsubscribe
de: Abbestellen

en: Enable
de: Aktivieren

en: Disable
de: Deaktivieren

en: Date
de: Datum

en: Subscriptions
de: Abonnements

en: User
de: Benutzer

en: Email
de: E-Mail

en: Expiration date
de: Ablaufdatum

en: Subscription
de: Abonnement

en: Subscriber
de: Abonnent

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Unsubscribe URL
de: URL zum Abbestellen
