Node Notify (7.x-1.0) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: user
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Date
dz: ཚེས་གྲངས།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།
