Node Notify (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (15 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: user
et: kasutaja

en: Subject
et: Teema

en: Subscribe
et: Liitu meie uudiskirjaga!

en: Unsubscribe
et: Tühista tellimus

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Date
et: Kuupäev

en: Subscriptions
et: Tellimused

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Expiration date
et: Aegumise kuupäev

en: About
et: Programmist

en: Uses
et: Kasutab
