Node Notify (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (19 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: user
fa: کاربر

en: Subject
fa: موضوع

en: Subscribe
fa: اشتراک

en: Unsubscribe
fa: لغو اشتراک

en: Enable
fa: فعال

en: Disable
fa: غیرفعال

en: Date
fa: تاریخ

en: Subscriptions
fa: اشتراک ها

en: User
fa: کاربر

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Expiration date
fa: تاریخ انقضا

en: Subscription
fa: اشتراک

en: Subscriber
fa: مشترک

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Unsubscribe URL
fa: URL لغو اشتراک

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
fa: متاسفانه مشکلی در لغو اشتراک از اطلاع‌رسانی‌ها رخ داده است.
