Node Notify (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (17 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: user
ja: ユーザー

en: Subject
ja: 件名

en: Subscribe
ja: 配信登録

en: Unsubscribe
ja: 登録解除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Date
ja: 日付

en: Subscriptions
ja: 配信登録

en: User
ja: ユーザー

en: Email
ja: メール

en: Expiration date
ja: 有効期限

en: Subscription
ja: 配信登録

en: Subscriber
ja: 配信者

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能
