Node Notify (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: user
jv: panganggo

en: Subject
jv: Subyek

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Date
jv: Tanggal

en: User
jv: Panganggo

en: About
jv: Ngenani
