Node Notify (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Subject
ka: სათაური

en: Subscribe
ka: გამოწერა

en: Enable
ka: ჩართვა

en: Disable
ka: გამორთვა

en: Date
ka: თარიღი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა
