Node Notify (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: user
mn: хэрэглэгч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Subscribe
mn: Бүртгүүлэх

en: Unsubscribe
mn: Бүртгэлээс хасуулах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Date
mn: Огноо

en: Subscriptions
mn: Бүртгэлүүд

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл
