Node Notify (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: user
mr: सदस्य

en: Enable
mr: समर्थ

en: Disable
mr: असमर्थ

en: Date
mr: दिनांक

en: User
mr: सदस्य

en: Email
mr: ईमेल
