Node Notify (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (18 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: user
nl: gebruiker

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Subscribe
nl: Abonneer

en: Unsubscribe
nl: Uitschrijven

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Date
nl: Datum

en: Subscriptions
nl: Abonnementen

en: User
nl: Gebruiker

en: Email
nl: E-mail

en: Expiration date
nl: Vervaldatum

en: Subscription
nl: Inschrijving

en: Subscriber
nl: Abonnee

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Unsubscribe URL
nl: Uitschrijf-URL
