Node Notify (7.x-1.0) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: user
pa: ਯੂਜ਼ਰ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Date
pa: ਮਿਤੀ

en: User
pa: ਯੂਜ਼ਰ
