Node Notify (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (16 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: user
pl: użytkownik

en: Subject
pl: Tytuł

en: Subscribe
pl: Subskrybuj

en: Unsubscribe
pl: Wypisz się

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Date
pl: Data

en: Subscriptions
pl: Subskrypcje

en: User
pl: Użytkownik

en: Expiration date
pl: Data wygaśnięcia

en: Subscription
pl: Subskrypcja

en: Subscriber
pl: Subskrybent

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa
