Node Notify (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Subject
ps: موضوع

en: Enable
ps: سالول

en: Disable
ps: ناتوانه

en: Date
ps: نيټه

en: User
ps: غړی

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه
