Node Notify (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: user
ro: utilizator

en: Subject
ro: Subiect

en: Subscribe
ro: Abonare

en: Unsubscribe
ro: Dezabonare

en: Enable
ro: Activare

en: Disable
ro: Dezactivare

en: Date
ro: Data

en: Subscriptions
ro: Abonări

en: User
ro: Utilizator

en: Email
ro: email

en: About
ro: Despre

en: Uses
ro: Foloseşte
