Node Notify (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Body
se: Gorut

en: user
se: geavaheaddji

en: Date
se: Dáhton

en: User
se: Geavaheaddji

en: About
se: Birra
