Node Notify (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (8 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: user
si: පරිශීලකයා

en: Subject
si: කාරණය

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
