Node Notify (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (18 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: user
sk: používateľ

en: Subject
sk: Predmet

en: Subscribe
sk: Prihlásiť

en: Unsubscribe
sk: Odhlásiť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Date
sk: Dátum

en: Subscriptions
sk: Odoberania

en: User
sk: Používateľ

en: Email
sk: E-mail

en: Expiration date
sk: Dátum vypršania platnosti

en: Subscriber
sk: Odberateľ

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa

en: Unsubscribe URL
sk: Odkaz pre odhlásenie

en: Sorry, there was a problem unsubscribing from notifications.
sk: Ľutujeme, vyskytol sa problém pri odhlasovaní upozornení.
