Node Notify (7.x-1.0) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: user
sr: корисник

en: Subject
sr: Предмет

en: Subscribe
sr: Претплатите се.

en: Unsubscribe
sr: Одјавите се са листе

en: Enable
sr: Укључи

en: Disable
sr: Искључи

en: Date
sr: Датум

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса
