Node Notify (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تىما

en: user
ug: ئەزا

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Enable
ug: ئېچىش

en: Disable
ug: تاقاش

en: Email
ug: ئېلخەت

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
