Node Notify (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: user
ar: مستخدم

en: Subject
ar: الموضوع

en: Subscribe
ar: اشتراك

en: Unsubscribe
ar: الغ الاشتراك

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Date
ar: التاريخ

en: Subscriptions
ar: الاشتراكات

en: User
ar: المستخدم

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات
