Node Notify (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: user
ast: usuariu

en: Subject
ast: Asuntu

en: Enable
ast: Activar

en: Disable
ast: Desactivar

en: Date
ast: Data

en: User
ast: Usuariu

en: Email
ast: Corréu electrónicu
