Node Notify (7.x-1.1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: user
bn: ব্যবহারকারী

en: Subject
bn: বিষয়

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Date
bn: তারিখ

en: User
bn: ব্যবহারকারী

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
