Node Notify (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: user
eo: uzanto

en: Subject
eo: Temo

en: Date
eo: Dato

en: User
eo: Uzanto

en: Email
eo: Retmesaĝo
