Node Notify (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (15 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: user
eu: erabiltzailea

en: Subject
eu: Gaia

en: Subscribe
eu: Harpidetu

en: Unsubscribe
eu: Harpidetza kendu

en: Enable
eu: Gaitu

en: Disable
eu: Ezgaitu

en: Date
eu: Data

en: Subscriptions
eu: Harpidetzak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Email
eu: Eposta

en: Subscriber
eu: Harpidetua

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak
