Node Notify (7.x-1.1) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Body
fil: Nilalaman

en: Subject
fil: Paksa

en: Disable
fil: Pahintuin

en: Date
fil: Petsa
