Node Notify (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (16 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: user
gl: usuario/a

en: Subject
gl: Asunto

en: Subscribe
gl: Suscribirse

en: Unsubscribe
gl: Darse de baixa

en: Enable
gl: Activar

en: Disable
gl: Desactivar

en: Date
gl: Data

en: Subscriptions
gl: Subscripcións

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Subscription
gl: Subscribirse

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos

en: Unsubscribe URL
gl: URL de anulación de subscrición
