Node Notify (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (11 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: user
gu: ઉપભોક્તા

en: Subject
gu: વિષય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Date
gu: તારીખ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
