Node Notify (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: user
it: utente

en: Subject
it: Oggetto

en: Subscribe
it: Registrati

en: Unsubscribe
it: Annulla iscrizione

en: Enable
it: Abilita

en: Disable
it: Disattiva

en: Date
it: Data

en: Subscriptions
it: Iscrizioni

en: User
it: Utente

en: Email
it: E-mail

en: Expiration date
it: Data di scadenza

en: About
it: Informazioni

en: Uses
it: Usa
