Node Notify (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: user
lv: lietotājs

en: Subject
lv: Temats

en: Subscribe
lv: Pierakstīties

en: Unsubscribe
lv: Atrakstīties

en: Enable
lv: Iespējot

en: Disable
lv: Atspējot

en: Date
lv: Datums

en: Subscriptions
lv: Parakstīšanās

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Expiration date
lv: Derīguma termiņš

en: Subscription
lv: Parakstīšanās

en: Subscriber
lv: Abonents

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
