Node Notify (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: user
mg: mpikambana

en: Subject
mg: Lohahevitra

en: User
mg: Mpampiasa
