Node Notify (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Body
my: စာကိုယ်

en: user
my: အသုံးပြုသူ

en: Subject
my: အကြောင်း

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: About
my: အကြောင်း
