Node Notify (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: user
ne: प्रयोगकर्ता

en: Subject
ne: विषय

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Date
ne: मिति

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
