Node Notify (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: user
oc: utilizaire

en: Subject
oc: Objècte

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Date
oc: Data

en: User
oc: Utilizaire

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
